Nieustraszoność. Start zapisów za:

Warsztat umożliwiający uczestnikom głęboką analizę genezy strachu, tego jak strach ogranicza, tłamsi i paraliżuje każdego z Nas w inny sposób. Będziemy szukać odpowiedzi, na pytanie: gdzie w ciele kryje się strach, jaką władzę ma nad Nami strach oraz co się w ciele zmienia, gdy znajdujemy się w momencie zagrożenia. Będziemy analizować z czym strach kojarzy się każdemu z uczestników, jak nosząc go w sobie ograniczamy Nasze możliwości rozwoju, zmian i podejmowanie twórczego ryzyka.

Bardzo istotnym elementem warsztatów będzie poszukiwanie narzędzi, które pozwolą uczestnikom ujarzmić negatywne skutki strachu, a tym samym znaleźć siłę, nieustraszoność, którą każdy ma w sobie ukrytą gdzieś pod powierzchnią strachu. Będziemy poszukiwać fizyczności, która pomoże Nam w połączeniu się z boskością, heroizmem, odwagą. Warsztaty będą podróżą przez emocje wywołujące określony ruch. Dowiemy się jak silne ciało, pomaga Nam zwyciężać nad strachem.

Uczestnicy otrzymają zadania i wyzwania, które wyciągną ich ze strefy komfortu, bazując na konkretnych, indywidualnych wspomnieniach i zdarzeniach, podejmą próby konfrontacji ze strachem i znalezienia sposobów radzenia sobie z jego skutkami, poprzez ruch i poszukiwanie ciała nieustraszonego, świadomego swojej siły i nieograniczonych możliwości. Będziemy pracować z różnym jakościami, możliwościami oraz ekspresją ciała w ruchu i przestrzeni, stymulując tym samym wyobraźnię uczestników oraz pogłębiać ich warsztat artystyczny i techniczny.

Warsztaty przeznaczone są dla osób w wieku powyżej 15 roku życia.

Harmonogram

Laboratorium składa się z 4 lekcji realizowanych na platformie e-learningowej oraz 4 spotkań coachingowych przeprowadzanych on-line z wykorzystaniem narzędzia Zoom.

Szczegółowy harmonogram spotkań:

  • Lekcja 1 - 20.08.2020
  • Spotkanie online z choreografem (coaching) - 20.08.2020 godz. 18:00
  • Lekcja 2 - 21.08.2020
  • Spotkanie online z choreografem (coaching) - 21.08.2020 godz. 18.00
  • Lekcja 3 - 24.08.2020
  • Spotkanie online z choreografem (coaching) - 24.08.2020 godz. 18.00
  • Lekcja 4 - 25.08.2020
  • Spotkanie online z choreografem (coaching) - 25.08.2020 godz. 18.00

 

ZAPISY NA WARSZTATY PRZYJMOWANE SĄ OD 15.08.2020, GODZ. 9 :00

  • Spotkanie online z choreografem (coaching) - 25.08.2020 godz. 18.00

 

Informacje dodatkowe:

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Zapisując się pamiętaj jednak, że  udział w laboratorium to  rozwój i przygoda ale równocześnie zobowiązanie. Przystępując do projektu decydujesz się na udział w spotkaniach, realizację lekcji oraz dostarczanie wskazanych przez choreografa materiałów wideo. Jeśli uważasz, że nie jesteś w stanie  się tego podjąć – daj szansę innym. Ilość miejsc jest bardzo ograniczona.

Materiały, które będą pomocne przy udziale w projekcie znajdziesz w zakładce „WSPARCIE”.

 

 

Skip to content