The Room – zobacz za:

1. Retransmisja: 11.08.2020, godz. 18:00

Zapraszamy do  obejrzenia o spektaklu „ The Room” realizowanego dla Teatru Tańca Caro w choreografii i koncepcji Elizy Kindziuk oraz Sebastiana Piotrowicza. ‘The Room’ to spektakl, w którym pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny. Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu.

Spektakl będzie dostępny na kanale You Tube jedynie przez 1 dzień – w dniu retransmisji. Tego dnia zapraszamy również na spotkanie z choreografem.

2. SPOTKANIE ONLINE z omówieniem - 11.08.2020, godz. 19.15

Spotkaj się z choreografem spektaklu. Posłuchaj o twórczych ścieżkach powstawania utworu, zajrzyj za kulisy pracy choreograficznej.  Poznaj kompozycyjne elementy spektaklu. Gdziekolwiek jesteś – zrób przerwę na sztukę i  dołącz do naszego spotkania on-line.

Aby wejść na spotkanie, o określonej porze należy kliknąć w link poniżej. Połączymy się za pomocą aplikacji ZOOM (korzystając z niej na tablecie/telefonie należy ją wcześniej zainstalować za strony www.zoom.us). To bardzo proste. W razie wszelkich problemów - piszcie do nas - pomożemy.

Będziemy mogli się wszyscy słyszeć i widzieć, ale możesz zdecydować o tym, czy będziesz mieć włączoną kamerę i mikrofon podczas spotkania.

3. O spektaklu

Koncepcja i choreografia: Eliza Kindziuk i Sebastian Piotrowicz

Wykonanie: Ilona Gumowska, Łukasz Czapski/Marcin Denkiewicz, Izabela Orzełowska, Eliza Kindziuk, Sebastian Piotrowicz

Reżyseria świateł: Marcin Kostyra
Realizacja dźwięku: Tomasz Salach
Zdjęcia promocyjne: Joanna Gieranin|
Wideo: Kamil Białobrzewski
Czas trwania: około 50 minut
Premiera: 12.05.2018
Realizacja spektaklu dla Teatru Tańca Caro

Czym jest dom?

Korytarzem, kuchnią, a może naszym własnym pokojem, z którym się utożsamiamy?

Może wcale nie chodzi o ściany, które nas chronią, ale pewną przestrzeń o umownie wytyczonych granicach: dzielnica, miasto, kraj, świat?

Czyżby domem była miłość? Ludzie, którzy w nim mieszkają: rodzina, przyjaciele bądź ukochana osoba? ...może nasze własne ciało?

Mamy jeden dom, czy możemy mieć wiele jednocześnie? Łatwo jest go zmienić? Ile można ich mieć na przestrzeni lat, które nam ktoś odlicza?

‘The Room’ to spektakl, w którym pięcioro tancerzy porusza tematykę domu i rodziny. Artyści zainspirowani własnymi wspomnieniami i doświadczeniami, w połączeniu z prostotą codziennych ruchów i zachowań tworzą na scenie atmosferę rodzinnego domu. Postacie odkrywają otaczający ich pokój oraz wzajemne relacje poprzez rożne techniki tańca współczesnego.

Skip to content